2017-07-10

Apie mus

Unia Group – žemės ūkio technikos gamybos lyderis Europoje. Ši technika parduodama 25 europos  šalyse. Unia group vienija fabrikus: UNIA Sp. z o.o. w Grudziądzu, UNIA Agromet Pilmet Sp. z o.o. w Brzegu, UNIA Famarol Sp. z o.o. w Słupsku. Pagrindinius agregatus perkamus Pabaltyje stengiamės laikyti savo sandėliuose, kiti agregatai užsakomi tiesiogiai ir atvežami per sutartą laikotarpį. Gamykla pardavimo aikštelės neturi, dėl šios priežasties kai kurie užsakymai gali užtrukti. Perkant tiesiogiai iš gamintojo atstovo Jūs gaunate visas garantijas, pristatymą ir profesionalius apmokymus – nemokamai. Įsigyjant iš Lenkijos pardavėjų (dilerių) ar neoficialių atstovų garantijos terminas yra ribotas, negaunate specialios kainos atsarginėms dalims, reikiamos instrukcijos, surinkimo bei profesionalaus aptarnavimo. Mes garantuojame Jums geriausią kainą ir profesionalų servisą.
50 oficialių atstovų (dilerių) 25 europos šalyse.
5 oficialūs atstovai (dileriai) (Azija, Аmerika ir Afrika).

Dilimui ir tempimui atsparūs plienai

Gaminant noraginius skutikus „Unia Group“ naudojami karšto valcavimo boro plieno lakštai B27, o apkrovų labiausiai veikiamos dalys – iš sustiprinto „Optim 500 MC“ plieno lakštų.

Patvaresni plūgai

Plieno lakštai yra kur kas atsparesni dilimui, todėl ūkininkai gali ilgiau naudoti techniką, be to, rečiau tenka keisti susidėvėjusias detales. „Ruukki“ tiekiamas plieno lakštus B27 nesunku formuoti aukštoje temperatūroje. Todėl mums tenka atlikti mažiau darbo, ir taip sumažinamos gamybos išlaidos. Užgrūdinto plieno lakštai yra itin atsparūs dilimui“, – sako Michal Piotrowski, „Unia Group“ eksporto vadovas.

Padvigubintas atsparumas tempimui

„Naudojame uždaros konstrukcijos profilius, pagamintus iš „Optim 500 MC“ plieno lakštų, todėl įrenginių konstrukcijos yra lengvesnės, o kartu ir patvaresnės. „Optim 500 MC“ tamprumo riba siekia 500 MP, o tai yra beveik dvigubai daugiau nei standartinių plieno lakštų. Be to, medžiaga pasižymi geromis suvirinimo savybėmis“, – sako Michal Piotrowski.

Medžiagos, kurių naudojimas ženkliai padidino pardavimus

„Bendradarbiaujant su „Ruukki“ itin svarbus abipusis pasitikėjimas. Esame užtikrinti, kad medžiagos bus pristatytos laiku, o teikiamos paslaugos bus ypač kokybiškos. Tai, kad per 10 bendradarbiavimo metų nė karto negavome jokių nusiskundimų, yra puikus atsakingo darbo pavyzdys“, – sako Michal Piotrowski.

Įdomu, kad plieno lakštų tiekėjo pasirinkimas turi daugiausia įtakos plečiant žemės įdirbimo technikos pardavimo mastą Skandinavijoje, o ypač Suomijoje. Didžiausias pranašumas vartotojų požiūriu yra tai, kad svarbiausios įrangos dalys yra pagamintos iš „Ruukki“ tiekiamo specialaus plieno. Todėl Suomijoje „Unia Group“ yra rinkos lyderė žemės įdirbimo technikos srityje.

„Unia Group“ yra viena iš pirmaujančių žemės ūkio technikos gamintojų Europoje. Plūgai ir sėjamosios su „Unia“ prekės ženklu eksportuojami į 21 Europos šalį. Grupei priklauso šios įmonės: „Unia Grudziadz“, „Palmet Wroclaw“, „Fumarol Slupsk“, „Kraj Kutno“ ir „Agromet Brzeg“. 2007 m. „Unia Group“ laimėjo prizą dienraščio „Rzeczpospolita“ suorganizuotame konkurse „Dobra Firma“. Jau daugiau kaip 10 metų „Unia Grudziadz“ bendradarbiauja su „Ruukki“.

Pažangi gamyba:

 • Šiuolaikinės technologijos ir kokybiškas plienas (Švedija);
 • Vokiška hidraulika ir kitos surenkamos dalys;
 • Švediškas plienas;
 • Guoliai ir kitos tvirtinimo detalės naudojamos pačių geriausių europos gamintojų;
 • Griežti kokybės reikalavimai;
 • Kiekvienam pagamintam gaminiui atliekama papildoma patikra;
 • 4 fabrikai;
 • 1400 darbuotojų;
 • 700 skirtingos gaminamos tehnikos;
 • 25000 pagaminamų agregatų per metus;
 • Pastovus dalyvavimas visose europinėse parodose;
 • 130 metų darbo patirties;
 • Didžiausia pasiūla gaminamų agregatų europoje;
 • Naujausios gamybos tehnologijos;
 • Terminis plieno apdorojimas.